Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Facebook Instagram Zavřít
DOMŮ
O NÁS
NOVINKY
KONTAKT

ZÁŽITKOVÉ PIVOVARY

20.3.2021

 

ZÁŽITKOVÉ PIVOVARY

 

Tyto pivovary jsou specifické jejich menší velikostí a často i jejich ručním ovládání, které se zprošťuje od moderních technologií jako jsou čerpadla a motory.

Jsou zaměřeny na výrobu piva samotným zákazníkem, většinou za větší, či menší pomoci místního sládka. Zákazník tak může strávit klidně celý den, ve Vašem podniku výrobou vlastního piva. Odnese si krásný zážitek a průměrně za jeden měsíc se pak doma pochlubí svým dílem. Vy tyto služby můžete nabízet na zážitkových portálech a rozšířit tak svojí klientelu.

My tyto zážitkové pivovary rádi kombinujeme s restauračními pivovary, které je hezky doplňují. Není totiž nic lepšího než dopřát svým zákazníkům uvařit si vlastní pivo za stálého ochutnávání Vašich řemeslných produktů.

 

 

Oblouk
Chci pivovar

MINIPIVOVARY

„chci svůj vlastní pivovar“
Plus
VSTOUPIT
Svářečka

VÝROBA

„potřebuji to precizně“
Plus
VSTOUPIT
Chci pivovar

MONTÁŽE

„potřebuji to dokončit“
Plus
VSTOUPIT

O NÁS

3+K Kraus s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme od roku 1992. Vyrábíme vlastní pivovarskou technologii, montujeme a dodáváme do celého světa, vytváříme individuální technologické projekty a spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými firmami v oboru.

Záleží nám především na kvalitě, a proto u nás nehledejte co nejlevnější řešení, ale to správné řešení. Jako naše dodavatele si vybíráme převážně osvědčené české firmy, které nám jsou sympatické. Razíme heslo, že pokud něco děláme, děláme to tak, jako bychom to zhotovovali pro sebe. 

Mezi vodami 1560/33, objekt CHIRANA
Praha 4 Modřany, 14300

m.kraus@minipivovarykraus.cz
+420 733 520 357

Top