Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Významní partneři


Vybrané firmy a projekty se kterými máme čest spolupracovat 


 Esonic a.s.


Poskytujeme širokou škálu řešení pro automatizaci technologických procesů a zařízení, od systémů založených na jednoduchých PLC s operátorským panelem až po rozsáhlé procesní řídicí systémy. Našim zákazníkům vždy nabízíme systémy založené na osvědčených a spolehlivých technologiích předních světových výrobců.

Významní partneři
Významní partneři

 Alfa Laval s.r.o.


Firma Alfa Laval AB je naším dlouholetým dodavatel velké škály pivovarských technologií a výrobních komponentů. Nejčastěji od ní odebíráme vysoce kvalitní deskové výměníky či armatury a čerpadla. Nedávno jsme se také stali jejich ambasadory pro pivní separátory, tzv. odstředivky, které obohatí každý větší moderní minipivovar s velkými nároky na kvalitu produktu a udržitelnost provozu.

 Pivo Praha s.r.o.


PIVO Praha, spol. s.r.o. je inženýrská organizace založená v roce 1991 odborníky s více než 20ti letou praxí v pivovarském oboru. Společnost je členem Českého svazu pivovarů a sladoven od roku 1994, a Asociace poradenských firem v průmyslu od roku 1999. Mezi hlavní činnosti společnosti patří komplexní inženýring pro pivovary zahrnující řešení technologických problémů, standardizaci výroby a kvality piva, technické projekty nových zařízení a projekty a dodávky minipivovarů. 

Významní partneři
Významní partneři

BeerBreaks.com, s.r.o.


Podporujeme pivovary, aby mohly vytvářet a rozvíjet unikátní pivní zážitky, inspirujeme milovníky piva a pomáháme cestovatelům objevovat fascinující a rozmanitý svět piva tím nejatraktivnějším způsobem – vlastním zážitkem.

 Beercon a.s.


Jedná se o naší dceřinou společnost, která se zaměřuje na modulární řešení v pivovarnictví. V rámci tohoto konceptu jsme společně vyvinuli jedinečný modulární systém, který dokážeme využít jak pro pivovary, tak pro výčepy a bary, či pivní lázně.

Významní partneři
Významní partneři

Petruška design


Petruška design je naše dvorní studio, které má u nás na starost veškerý design. Kterýkoliv bláznivý nápad dokáže přetvořit v umělecké dílo a vtisknout tak originalitu každému projektu. Ať už se jedná o návrh celých prostor, nebo "jen" pivní půllitry, je tu pro Vás. Samozřejmostí je pak i navržení vlastního brandu, či cokoliv dalšího budete potřebovat.