Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Jak na svůj pivovar?


Jako rodina již po generace pomáháme plnit sny o vlastním pivu.

Vše samozřejmě začíná u Vás a u nápadu mít vlastní pivo...

Zašlete nám tedy poptávku, kde Vaší myšlenku (preference, nápady, vize) co nejvíce popíšete.

Nabízíme - Naše služby 1
Nabízíme - Naše služby 1

My Vás následně kontaktujte s patřičnými dotazy. Na základě odpovědi pak vytvoříme cenovou nabídku na studii proveditelnosti a orientační cenový rozpis pivovaru na klíč, abyste měli ponětí o finanční náročnosti svého projektu.

Po příslušné objednávce ihned začínáme.

1. Studie proveditelnosti


Studie proveditelnosti řeší základní výběr a dispozici technologie včetně tras jejího nastěhování. Jedná se o výkres, který dále navrhne případné zrušení či výstavbu konstrukcí a tak máte i po stavební stránce ponětí o velikosti nutné rekonstrukce (případně o velikosti nové stavby).

Výkres doplňujeme o dokument se základními údaji o pivovaru (výstav pro I. etapu, maximální výstav, spotřeby a odpady).

V základní ceně máme až 4 návrhy a tak se pomalu dopracujeme k optimálnímu řešení (nestává se, že by jich bylo potřeba více).

Nabízíme - Naše služby 1
Nabízíme - Naše služby 1

2. Vizualizace


Pokud snad budete trvat na tom, že výsledek chcete vidět ještě před realizací, kdykoliv můžeme vytvořit reálnou vizualizaci. Často uděláme hned několik variant řešení, abyste měli co nejlepší představu o Vašem budoucím provozu a pomohlo Vám to v důležitých rozhodnutích. 

3. Navazující technologický projekt


Po odsouhlasení studie začneme s vytvářením podkladů pro jednotlivé stavební obory (elektřina, voda, vzduchotechnika, odpady..), montáž technologie a měření a regulaci (schéma řešení), veškeré úřady a celní správu. Taktéž si ujasníme přesnou konfiguraci technologie (úroveň automatizace, pohledové řešení, individuální nastavení atd.).

Při projektování také dbáme na ekologii (využívání odpadů / rekuperace...) a tak dokážeme razantně snížit Vaše budoucí náklady na provoz pivovaru. 

Součástí balíčku je minimálně 7 dalších výkresů a 2 obsáhlé dokumenty.

Nabízíme - Naše služby 1

4. Konkrétní cenová nabídka


Nyní již máme veškeré informace k tomu, vytvořit Vám konkrétní cenovou nabídku se vším všudy.

Popravdě, jsme často dražší než naše konkurence, je však také pravdou, že po konkurenci provozy často opravujeme a tak věříme, že to s námi zkusíte. Nebudete litovat, za to ručíme naším rodinným jménem.


 

Nabízíme - Naše služby 1

5. Výroba a zhotovení


Část technologie a zařízení sami vyrábíme. Na zbytek máme ověřené české a německé partnery a firmy, které si vybíráme na základě osobních zkušeností a sympatií s jejich prací a výrobky.

Na kvalitu výroby se samozřejmě můžete s námi zajet kdykoliv podívat, abyste měli o všem 100% přehled.

6. Inženýring


Zatímco vyrábíme technologii, dbáme na to, aby stavební přípravy v místě realizace probíhaly tak, jak by měly. Zúčastňujeme se pravidelně kontrolních dní, kdy jsme na stavaře opravdu tvrdí. Nikdo přeci nechce mít v provozu louže, kvůli špatným spádům podlahy, no ne?

Nabízíme - Naše služby 1
Nabízíme - Naše služby 1

7. Montáž


Po předání technologie začíná její převoz na místo realizace a následná montáž. K tomuto účelu máme kolem 60 kvalifikovaných svářečů a montérů se zkušenostmi z celého světa. Následuje kontrola svarů a celkového dojmu. 

Pokud je v průběhu realizaci vytvořena vizualizace, dbáme na to, aby vše odpovídalo.

8. Uvedení do provozu a zaučení obsluhy


Závěrem Vám jeden z našich sládků či technologů (můžete si vybrat konkrétně) vše ukáže, připraví receptury na míru, které s Vámi vyladí přesně dle Vašich představ a případně u Vás i zůstane pracovat až do chvíle, než se vše naučíte, nebo si najdete vlastního vařiče.

Nabízíme - Naše služby 1

Nyní už zbývá jen pivovarské... 

Dej Bůh štěstí!

PS: Každý klient od nás, po dokončení pivovaru, dostává originální měděný korbel