Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Facebook Instagram Zavřít
DOMŮ
O NÁS
NOVINKY
KONTAKT

Vlajka
O NÁS
Plus
VSTOUPIT

REFERENCE

Ondřej Husák
Ondřej Husák
jednatel pivovaru Zichovec

„Profesionální přístup, vysoká kvalita zpracování a spolehlivost. Firma 3+K Kraus je za nás jedna z nejlepších na práci s nerezem v ČR a jsme rádi, že s nimi můžeme spolupracovat.“

Ing. Josef Vávra
Ing. Josef Vávra
sládek a ředitel pivovaru Bernard

Firma 3+K Kraus nám s naším pivovarem pomáhá již od samého počátku a mohu s čistým svědomím napsat, že jsme si lépe vybrat nemohli. Jsou tu pro nás vždy, když je potřeba a problémy řeší ihned a dobře.

Martin Slabý
Martin Slabý
Vedoucí technolog - VÚPS

„Profesionální přístup ke všem zakázkám. Vždy naprostá spokojenost s odvedenou prací, firma 3+K Kraus je jedna z nejlepších voleb pro pivovarskou výrobu co se týče práce s nerezem.“

Štěpán Tkadlec
Štěpán Tkadlec
ředitel Únětického pivovaru

„Se společností 3+K Kraus s.r.o. spolupracujeme již několik let. Jejich práce je odvedena vždy kvalitně a v daném čase. Snaží se vždy hledat optimální řešení. Musím také ocenit rychlý servis, který nám několikrát zachránil provoz pivovaru.“

Luděk Novotný
Luděk Novotný
jednatel eMBe pivovaru

Firma 3+K Kraus je autorem projektu a zhotovitelem našeho restauračního minipivovaru v Mladé Boleslavi. Jsem velmi rád, že jsem zvolil právě tuto firmu. Nejenže dokázali celý provoz umístit do stísněného prostoru části bývalé barokní sladovny, ale také dodali na klíč veškerou technologii a bezvadně provedli i její montáž a proškolení našeho sládka. Také díky jim vaříme od 8. února 2019 pivo jako řemen!

Ing. Jan Šuráň
Ing. Jan Šuráň
člen PivoPraha a prezident ČMSMP

Firma 3 + K Kraus je u nás nejlepší volbou pro stavbu pivovarského zařízení, ať už se jedná o velké průmyslové pivovary či restaurační pivovary. Tři generace pivovarských techniků zde zúročily své zkušenosti a na stovkách montáží po celém světě je dostatečně prokázaly. V současné době nemají na českém trhu konkurenci po stránce kvality montáže a účelnosti zpracování. Spolupracujeme již více než 20 let, postavili jsme spolu desítky minipivovarů a nikdy se nestalo, že bychom se za svou práci museli stydět.

Oblouk
O NÁS
MINIPIVOVARY
VÝROBA
MONTÁŽE
AKTUALITY
Plus
HISTORIE
Plus
NAŠE SLUŽBY
Plus
NAPSALI
O NÁS
Plus
NAŠE
REFERENCE
Plus
GALERIE
Plus
CERTIFIKACE
Plus
NAŠE
VYBAVENÍ
Plus

 

NAŠE RODINNÁ FIRMA

 

Na trhu působíme od roku 1992, tudíž nejsme žádní nováčky a jen tak nás už něco nepřekvapí. Zaměřujeme se především na pivovarnictví, ve kterém Vám dokážeme pomoci snad se vším, co se technologií a piva týká. Specializujeme se na kompletní projektové dokumentace, vlastní výrobu, montáže, intenzifikace provozů, servis a hlavně na dodávky pivovarů na klíč.

Část technologie, v čele s pivovarskými varnami, tedy sami vyrábíme. Při výrobě a návrzích dbáme na individuální požadavky zákazníka a vše připravujeme na míru. Snažíme se tedy vyhovět všem přáním s výjimkou těch, které by ubíraly na kvalitě či funkčnosti našich pivovarů. I proto u nás nehledejte nejlevnější řešení, ale funkční a technologicky správně řešený celek, který Vám bude dělat radost.

Jako naše dodavatele si vybíráme převážně české firmy, které nám jsou sympatické a něčím nás zaujmou. Razíme heslo, že pokud něco děláme, děláme to tak, jako bychom to dělali pro sebe.

Kromě pivovarnictví však nabízíme montážní práce i v dalších potravinářských provozech jako jsou mlékárny, sodovkárny, destilérky, masokombináty a další. V neposlední řadě provádíme montáže i ve farmacii a zakázkovou výrobu z nerezové oceli.

 

 

 

HISTORIE 3+K KRAUS

 

V roce 1992 se skupina tří svářečů včetně nedávno dostudovaného zakladatele firmy – Miroslavem Krausem ml. rozhodla odtrhnout od stávajícího zaměstnavatele a začít pracovat pod jeho vedením.

Tři kamarádi tím začali novou kapitolu svých životů a začaly přicházet první zakázky. Z důvodu, že se Miroslav Kraus st. celý život pohybuje v pivovarnictví jako projektant technologie, začaly přicházet poptávky hlavně z tohoto odvětví.

Postupem času se k této skupince začali přidávat další svářeči a montéři, mezi kterými byl i mladší bratr Miroslava, Jiří. Ten se ihned zapracoval a stal se jednou z hlavních opor firmy.

Tím jak se firma zvětšovala, zvětšovala se i její nabídka. Začali vyrábět vlastní pivovarskou technologii včele s vlastními varnami a s jejich spřátelenou firmou PivoPraha začali spolupracovat na pivovarech po celém světa.

Firma se následně uchytila i na montážích pro nejznámější pivovarnické firmy v oboru, převážně z Německa.

Další velký milník byly narůstající práce ve farmaceutickém průmyslu, které firmu posunuly kvalitativně zase o kousek dál.

V roce 2013 se bratři rozhodli pro založení společnosti a se synem Miroslava – Miroslavem Krausem nml. založili společnost 3+K Kraus s.r.o. To napomohlo k razantnímu zvětšení firmy a ta se tak stává společností, která disponuje více jak 60ti pracovníky, profesionálním vybavením, vlastní výrobou a širokou klientelou.

 

 

 

„Přestože se jako firma převážně zabýváme výrobou nerezového potrubí. Milujeme navrhování a vytváření nových řemeslných pivovarů. Bereme to spíše jako takový koníček a proto u nás nehledejte žádná polovičatá řešení, jen pivovary co dělají dlouhodobě radost.“

Miroslav Kraus ml.

Chci pivovar

MINIPIVOVARY

„chci svůj vlastní pivovar“
Plus
VSTOUPIT
Svářečka

VÝROBA

„potřebuji to precizně“
Plus
VSTOUPIT
Chci pivovar

MONTÁŽE

„potřebuji to dokončit“
Plus
VSTOUPIT

O NÁS

3+K Kraus s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme od roku 1992. Vyrábíme vlastní pivovarskou technologii, montujeme a dodáváme do celého světa, vytváříme individuální technologické projekty a spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými firmami v oboru.

Záleží nám především na kvalitě, a proto u nás nehledejte co nejlevnější řešení, ale to správné řešení. Jako naše dodavatele si vybíráme převážně osvědčené české firmy, které nám jsou sympatické. Razíme heslo, že pokud něco děláme, děláme to tak, jako bychom to zhotovovali pro sebe. 

Mezi vodami 1560/33, objekt CHIRANA
Praha 4 Modřany, 14300

m.kraus@minipivovarykraus.cz
+420 733 520 357

Top