Pivovarská technologie

Již řadu let vyrábíme vlastní pivovarskou technologii v čele s našimi varnami. Vše přizpůsobujeme na míru a k přání zákazníka. Samozřejmě dbáme na naše standardy, a pokud by přání spočívalo v ubrání na kvalitě z důvodu lepší ceny, řekneme razantně ne.

Specializujeme se na:

Pivovarské varny (srdce pivovaru)

Naše varny vyrábíme v nespočtu různých velikostí a konfigurací tak, aby se přizpůsobily všem adekvátním přáním zákazníka a zapadly co možná nejlépe do každého interiéru.

Používáme vlastní potrubní systémy zapojení, které zaručují vysokou efektivitu výroby.

Varny mohou být dvou-nádobové, či více-nádobové; s ovládáním od ručního, až po plně automatické.

Nejčastěji nabízíme tři základní pohledové varianty a to: měď a mosaz / nerez a mosaz / čistá nerez a dva základní způsoby otopu: pára / elektřina. Není však problém vyrobit například ani varnu s otopem na dřevo zapuštěnou do topeniště.

Nádoba na horkou vodu

Naše nádoby na horkou vodu uzpůsobujeme objemu vrácené vody z chladiče mladiny, což zaručí ekologickou rekuperaci tepla.

Nejčastěji nabízíme tři základní pohledové varianty a to: měď a mosaz / nerez a mosaz / čistá nerez a tři základní způsoby otopu: pára / elektřina / kombinace.

Sanitační stanice

Vyrábíme sanitační stanice v různých konfiguracích jak pro minipivovary, tak i pro velké provozy.

Dále s naší spřátelenou firmou dodáváme i speciální sanitační stanice pro KEG linky do komerčních pivovarů.

Otevřené kvasné kádě

Kvasné kádě vyrábíme s ohledem na poskytnutý prostor a to buď s kulatým, či obdélníkovým půdorysem. Samozřejmostí jsou různé doplňky a dovybavení.

Další technologie

Do pivovarů dále vyrábíme např.: netalkové nádoby na míru, vyplachovačky láhví, přístroje pro studené chmelení, extraktační tanky, parní rozdělovače a mnoho dalších užitečných technologií…

K řemeslným pivovarům dokážeme nabídnout takřka cokoliv.