Pivovarská technologie

Již řadu let vyrábíme vlastní pivovarskou technologii v čele s našimi varnami. Vše přizpůsobujeme na míru a k přání zákazníka. Samozřejmě dbáme na naše standardy, a pokud by přání spočívalo v ubrání na kvalitě z důvodu lepší ceny, řekneme razantně ne.

  Specializujeme se na:

  Pivovarské varny (srdce pivovaru)

  Naše varny vyrábíme v nespočtu různých velikostí a konfigurací tak, aby se přizpůsobily všem adekvátním přáním zákazníka a zapadly co možná nejlépe do každého interiéru.

  Používáme vlastní potrubní systémy zapojení, které zaručují vysokou efektivitu výroby.

  Varny mohou být dvou-nádobové, či více-nádobové; s ovládáním od ručního, až po plně automatické.

  Nejčastěji nabízíme tři základní pohledové varianty a to: měď a mosaz / nerez a mosaz / čistá nerez a dva základní způsoby otopu: pára / elektřina. Není však problém vyrobit například ani varnu s otopem na dřevo zapuštěnou do topeniště.

  Nádoba na horkou vodu

  Naše nádoby na horkou vodu uzpůsobujeme objemu vrácené vody z chladiče mladiny, což zaručí ekologickou rekuperaci tepla.

  Nejčastěji nabízíme tři základní pohledové varianty a to: měď a mosaz / nerez a mosaz / čistá nerez a tři základní způsoby otopu: pára / elektřina / kombinace.

  Sanitační stanice

  Vyrábíme sanitační stanice v různých konfiguracích jak pro minipivovary, tak i pro velké provozy.

  Dále s naší spřátelenou firmou dodáváme i speciální sanitační stanice pro KEG linky do komerčních pivovarů.

  Otevřené kvasné kádě

  Kvasné kádě vyrábíme s ohledem na poskytnutý prostor a to buď s kulatým, či obdélníkovým půdorysem. Samozřejmostí jsou různé doplňky a dovybavení.

  Další technologie

  Do pivovarů dále vyrábíme např.: netalkové nádoby na míru, vyplachovačky láhví, přístroje pro studené chmelení, extraktační tanky, parní rozdělovače a mnoho dalších užitečných technologií…

  K řemeslným pivovarům dokážeme nabídnout takřka cokoliv.