Pivovary (en translation)

Chci pivovar

Pokud je Vaším snem vlastnit řemeslný pivovar a stát se tak součástí vřelé pivovarnické komunity, není nic snadnějšího, než nás kontaktovat. Dokážeme Vás provést celým procesem vybudování pivovaru a to od samotného začátku, až po ochutnání vlastního piva.

  Specializujeme se:

  Řemeslné pivovary na klíč

  Dodáme Vám celý pivovar na přání se zaučením obsluhy, recepty a vybavením. Předáme Vám tak jedinečný  efektivní provoz. Vám postačí pouze sdílet s námi Vaší myšlenku a upravit stavbu dle našich požadavků.

  Technologické projekty

  Naše technologické projekty poskytnou nejvhodnější řešení pro plánovaný pivovar. Vše vypracováváme na míru ke spokojenosti sládka a investora. Často spolupracujeme přímo s architekty tak, aby naše technologie co nejlépe zapadla do poskytnutých prostorů.

  Projekt obsahuje podklady pro jednotlivé stavební obory a pro samotnou montáž, dále slouží jako doklad pro obdržení povolení výroby piva a jako výchozí podklad pro celní správu. Projekty je vhodné koupit i samostatně, například před zahájením výběrového řízení – sjednotí zadání všem potencionálním dodavatelům.

  Poradenství a inženýring

  Tím, že se v pivovarnictví pohybujeme již pěknou řadu let, dokážeme poradit v každém stádiu budování plánovaného pivovaru. Pomůžeme Vám s požadavky na stavbu, vedením montáže, samotnou montáží, automatizací, ale i s rozjetím pivovaru, vlastní značkou či pivními recepty na míru.

  Vlastní výroba pivovarnické technologie

  Vyrábíme vlastní pivovarské varny až do objemu 50 hl na jednu várku s konfigurací na míru. Jakékoliv netlakové nádoby, především však kvasné kádě a CIP stanice. Dále se specializujeme i na speciální pivovarskou technologii jako jsou HOP-guny, parní rozdělovače, či extraktační tanky…

  Tím, že jsme výrobci, si v našich projektech můžeme přizpůsobit technologii jak podle poskytnutého prostoru, tak podle vzhledu interiéru a vytvořit tak jedinečný provoz.

  Osvědčení subdodavatelé pivovarské technologie

  Protože všechnu pivovarnickou technologii vyrábět nedokážeme, dokážeme ji alespoň sehnat. Vždy si vybíráme firmy, které jsou pro nás něčím zajímavé a dbají na svoji kvalitu. Jsou to především české firmy s dlouholetou tradicí, u kterých si můžeme jejich technologii sami nakonfigurovat tak, aby nám do projektu co nejlépe zapadla.

  Nikdy Vám nenabídneme něco, co bychom si sami nekoupili.

  Montáže technologie

  Protože jsme převážně montážní firma, můžete si nás najmout i čistě jen na samotnou montáž Vašeho minipivovaru.

  Základní rozdělení našich řemeslných pivovarů

  Pivovary lze všeobecně rozdělit dle jejich velikosti ročního výstavu a to takto:

  Domácí pivovary

  pod 200 hl piva / rok

  pikopivovary

  200 – 500 hl piva / rok

  minipivovary

  500 – 20.000 hl piva / rok

  pivovary

  nad 20.000hl piva / rok

  Ke každému výstavu je vhodná jiná velikost varny, od které se následně odvíjí i přidružená technologie.

  My naše pivovary rozdělujeme nejradši takto:

  Restaurační pivovary

  pro ty z Vás, kteří již mají nebo plánují vlastní restaurační provoz. Může se jednat o klasickou restauraci, pivnici, bar, hostinec či jinou alternativu pohostinství.

  Tyto pivovary jsou totiž specifické tím, že se často umísťují přímo do prostoru provozu, a zákazník má tak možnost přímé interakce s výrobou. Může si prohlížet technologii, obdivovat práci sládka, či jen nasávat jedinečnou atmosféru a vůni výroby řemeslného piva.

  Naše restaurační pivovary navrhuje v úzké spolupráci s architekty a vždy se snažíme o jedinečné a s prostorem svázané dílo, které bude obdivovat nejeden Váš zákazník, ať už přijde jen na jedno, nebo na guláš se šesti.

  Zážitkové pivovary

  Tyto pivovary jsou specifické jejich menší velikostí a občas i jejich ručním ovládání, které se zprošťuje od moderních technologií jako jsou čerpadla a motory.

  Jsou zaměřeny na výrobu piva samotným zákazníkem, většinou za větší, či menší pomoci Vašeho sládka. Zákazník tak může strávit klidně celý den, ve Vašem podniku, výrobou vlastního piva. Odnese si krásný zážitek a odhadem za jeden měsíc se pak doma pochlubí svým dílem. Vy tyto služby můžete nabízet na zážitkových portálech a rozšířit tak svojí klientelu.

  My tyto zážitkové pivovary rádi kombinujeme s restauračními pivovary, které je hezky doplní.

  Není totiž nic lepšího než dopřát svým zákazníkům vařit si vlastní pivo za stálého ochutnávání Vašich produktů.