Historie firmy (en translation)

3+K Kraus Historie firmy

V roce 1990 se skupina tří svářečů v čele s nedávno dostudovaným zakladatelem naší firmy – Miroslavem Krausem ml. rozhodla odtrhnout od stávajícího zaměstnavatele a začít pracovat pod jeho vedením.

Tři kamarádi tím začali novou kapitolu svých životů a začaly přicházet první zakázky. Z důvodu, že Miroslav Kraus st. se celý život pohybuje v pivovarnictví jako projektant technologie, začaly přicházet poptávky hlavně z tohoto odvětví.

Postupem času se k této skupince začali přidávat další svářeči a montéři, mezi kterými byl i mladší bratr Miroslava, Jiří. Ten se ihned zapracoval a stal se jednou z hlavních opor firmy.

Tím jak se naše firma zvětšovala, zvětšovala se i naše nabídka. Začali jsme vyrábět vlastní pivovarské varny a pivovarskou technologii, začali jsme pracovat ve farmacii a v zahraničí.

V roce 2015 se bratři rozhodli pro založení společnosti a se synem Miroslava – Miroslavem Krausem nml. založili společnost 3+K Kraus s.r.o. To napomohlo k zvětšení firmy a ta se tak stává společností, která disponuje více jak 60 ti pracovníky, profesionálním vybavením, vlastní výrobou a širokou klientelou.

Přestože se naše firma převážně zabývá výrobou nerezového potrubí. Milujeme vytváření nových řemeslných pivovarů, což bereme spíše jako koníček a proto u nás nehledejte žádná polovičatá řešení, jen pivovary co dělají dlouhodobě radost.