Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

 

Spolupráce s Petruška design


Originální design pivovarů, produktů, ale i obalového a grafického designu

Od nápadu až k realizaci


Nápad mít vlastní pivovar přichází jako první. Ale jak bude vypadat celková podoba, jaká má být vizuální identita, kterou se bude pivovar prezentovat, to už je třeba brát komplexně. Od logotypu, přes obalový design až po webové stránky. To všechno společně s 3+K Kraus připravíme klientům na míru.

Návrh & Vizualizace


Společně s firmou 3+K Kraus s.r.o. převádíme základní dispozici návrhů nových, ale i stávajících pivovarů do 3D vizualizací s propojením virtuální reality. Každý zákazník pak ví, jak bude jeho budoucí projekt vypadat a díky 3D technologii pak dokážeme eliminovat spoustu potencionálních problémů. Výsledkem je pak ucelená prezentace s dispozicí, pohledy a specifikací dané sestavy.

petruska-design
petruska-design

Produktový design


Nejen pivovary, ale také produktový design. Na míru vytvoříme zařízení, produkt, nebo třeba originální láhve přesně podle potřeb klienta. 

Vizuální identita


Vytvořit vizuální identitu není vždy jednoduché, ale společně s klienty vždy najdeme ideální řešení...

Logotyp


Každý pivovar by měla mít svojí značku. Je to unikátní symbol, díky kterému pak daný pivovar zákazník identifikuje a zapamatuje. Na jeho správnou fukčnost a ucelenou identitu pak klademe velký důraz.

petruska-design

Pokud jste tu nenašli, co hledáte, nezoufejte, asi jsme to jen zapomněli napsat. Kontaktujte nás a určitě něco vymyslíme.

Budeme se těšit!