Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

 

Spolupráce s Alfa Laval


Jsme partneři na poli pivních separátorů, deskových výměníků a další profesionální pivovarské technologie

Společnost Alfa Laval je předním světovým dodavatelem v poskytování prvotřídních produktů v oblasti přenosu tepla, separace a dopravy kapalin. Na základě těchto produktů se společnost Alfa Laval snaží pomáhat zvyšovat produktivitu a konkurenceschopnost svých zákazníků v různorodých průmyslových odvětvích po celém světě. Definuje jejich výzvy a dodává udržitelné produkty a řešení, které splňují jejich požadavky - především v oblasti energetiky, životního prostředí, potravinářství a námořního průmyslu.

ALFA LAVAL
ALFA LAVAL

Společnost byla založena na jediném geniálním vynálezu a inovace zůstávají základem všeho, co dělá. S více než 3 900 patenty poskytuje celosvětová řešení v oblastech, které jsou pro společnost životně důležité dnes i v budoucnu.

Výroba piva

Alfa Laval nabízí procesní zařízení a služby pro vaření řemeslného piva pro nezávislé místní výrobce a globální řemeslné pivovary s cílem zlepšit kvalitu piva, optimalizovat výrobu a snížit náklady a dopady na životní prostředí. Ať už chcete vařit cokoli, osvědčená pivovarská řešení pro komerční i řemeslné pivovary spolu s odbornými znalostmi a know-how v oblasti pivovarnictví vám pomohou přizpůsobit se a růst s vaším pivovarem. Alfa Laval nabízí produkty a řešení pro vaření piva, díky kterým budou lidé pro vaše pivo stejně nadšení jako vy.

Alfa Laval Brew 20 je kompaktní odstředivkou piva speciálně navrženou pro potřeby malých pivovarů a minipivovarů. Vybavený jedinečným axiálním hermetickým těsněním Alfa Laval také nabízí chytrou inovaci pro minimalizaci okysličení a provozních nákladů. S odstředivkou piva získáte až o 10 % více piva z každé várky ve srovnání s tradiční sedimentací. A rychleji přejdete od fermentace k hotovému produktu, čímž zvýšíte svou kapacitu, aniž byste museli investovat do nových tanků. Vyšší výnos a zrychlená obrátkovost tanků vám umožní získat zpět vaši investici již za rok, v závislosti na nastavení a velikosti vašeho pivovaru. Což dělá z odstředivky skutečně chytrou investici.

ALFA LAVAL
ALFA LAVAL

Řada Alfa Laval Brew 80 je komplexní řada odstředivek piva navržených tak, aby vám poskytly kapacitu, kterou potřebujete, když se váš pivovar rozrůstá. Pokud již vaříte více než ty nejmenší minipivovary, možná je načase zvážit Alfa Laval Brew 80. Stejně jako Brew 20 je Brew 80 modul plug-and-play navržený pro jednoduchou a nákladově efektivní instalaci, provoz a servis. Pro kapacity do 50 hl/hod. nabízí inovace pro zvýšení výtěžnosti a kvality vašich piv – včetně jedinečného axiálního hermetického těsnění pro minimalizaci nasávaného kyslíku. Alfa Laval Brew 80 je víceúčelová odstředivka optimalizovaná pro řadu pivovarských aplikací, včetně mladého piva, předčeření a odstředění. 

Řemeslné vaření je o jedinečné chuti. Ať už vyrábíte křišťálově čistý ležák nebo zakalenou IPA, řemeslné odstředivky Alfa Laval chrání charakter a kvalitu vašeho piva a zároveň zvyšují efektivitu vaší výroby. Umožňují odstranění pevných částic bez filtrování nebo absorpce kyslíku. Navíc nabízí možnost sycení piva během odstřeďování. Je to snadný způsob, jak vylepšit své řemeslo a přitom si zachovat charakter piva.