Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Facebook Instagram Zavřít
DOMŮ
O NÁS
NOVINKY
KONTAKT

VÝROBNÍ PIVOVARY

20.3.2021

 

 

 

VÝROBNÍ PIVOVARY

 

Pro ty z Vás, kteří chtějí klasickou výrobu zaměřenou na velký výstav, snadnou údržbu a efektivní mytí a plnění obalových materiálů s následnou distribucí. V tomto případě je nejlepší mít již naplánované budoucí odběratele produktů a mít zhodnocenou okolní konkurenci.

Tyto pivovary bývají čistě nerezové s často plně automatizovanou technologií. Ta zaručí hlavně stabilní kvalitu produktů a snížení nákladů na obsluhu, dále také rychlost a kontinuálnost výroby. Automatizace však není nutností a řada menších výrobních pivovarů je efektivní i v ručním či poloautomatickém provedení.

Naše výrobní pivovary se vším tímto řídí. Stále však platí, že jsou vyráběny na přání zákazníka a technologie se přizpůsobuje projekt od projektu. V dnešní době jsou tyto pivovary často využívány pro pronájem tzv. letujících pivovarů (sládkům co nemají vlastní pivovar) a jsou tedy zajímavou investicí.

 

 

Oblouk
Chci pivovar

MINIPIVOVARY

„chci svůj vlastní pivovar“
Plus
VSTOUPIT
Svářečka

VÝROBA

„potřebuji to precizně“
Plus
VSTOUPIT
Chci pivovar

MONTÁŽE

„potřebuji to dokončit“
Plus
VSTOUPIT

O NÁS

3+K Kraus s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme od roku 1992. Vyrábíme vlastní pivovarskou technologii, montujeme a dodáváme do celého světa, vytváříme individuální technologické projekty a spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými firmami v oboru.

Záleží nám především na kvalitě, a proto u nás nehledejte co nejlevnější řešení, ale to správné řešení. Jako naše dodavatele si vybíráme převážně osvědčené české firmy, které nám jsou sympatické. Razíme heslo, že pokud něco děláme, děláme to tak, jako bychom to zhotovovali pro sebe. 

Mezi vodami 1560/33, objekt CHIRANA
Praha 4 Modřany, 14300

m.kraus@minipivovarykraus.cz
+420 733 520 357

Top