Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Facebook Instagram Zavřít
DOMŮ
O NÁS
NOVINKY
KONTAKT

Sponzoring vranských skautů

6.7.2020

Finančně jsme podpořili tři skauty ze střediska Vltava Vrané nad Vltavou, kteří se v létě 2019 zúčastnili světového skautského Jamboree v USA. 

Světové skautské Jamboree je setkání přibližně 40 tisíců skautů, skautek, roverů a rangers z celého světa (cca z 250 států). Tato akce se koná každé čtyři roky a je určena pro skauty od 14 do 18 let. Smyslem tohoto setkání je poznávání skautů z různých zemí, jejich zvyků a rituálů, ale i odlišných kultur a náboženství. 24. skautské jamboree, kterého se účastnili právě i vranští skauti, se konalo v Summit Bechtel Family National Scout Reserve v Západní Virginii od 22. července do 2. srpna 2019.

 

Oblouk
Chci pivovar

MINIPIVOVARY

„chci svůj vlastní pivovar“
Plus
VSTOUPIT
Svářečka

VÝROBA

„potřebuji to precizně“
Plus
VSTOUPIT
Chci pivovar

MONTÁŽE

„potřebuji to dokončit“
Plus
VSTOUPIT

O NÁS

3+K Kraus s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme od roku 1992. Vyrábíme vlastní pivovarskou technologii, montujeme a dodáváme do celého světa, vytváříme individuální technologické projekty a spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými firmami v oboru.

Záleží nám především na kvalitě, a proto u nás nehledejte co nejlevnější řešení, ale to správné řešení. Jako naše dodavatele si vybíráme převážně osvědčené české firmy, které nám jsou sympatické. Razíme heslo, že pokud něco děláme, děláme to tak, jako bychom to zhotovovali pro sebe. 

Mezi vodami 1560/33, objekt CHIRANA
Praha 4 Modřany, 14300

m.kraus@minipivovarykraus.cz
+420 733 520 357

Top