Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Facebook Instagram Zavřít
DOMŮ
O NÁS
NOVINKY
KONTAKT

Otvírání Rotoru v Kunovicích!

12.7.2020

 

17. 07. 2020 se konečně na plné oprátky rozjede námi dodávaný pivovar na klíč – pivovar Rotor v Kunovicích u Uherského Hradiště. Jsme rádi, že se v pivovarnickém světě objevuje další jméno na jehož vzniku jsme se podíleli. Ke slavnostnímu otevření přejeme spoustu spokojených zákazníků a doufáme, že jim naše technologie v čele s 10 hl varnou v nerezovém provedení bude dělat jen samou radost.

Pivovar má jíž zařízení web: https://rotor.beer/ a také aktualizovaný fb profil: https://www.facebook.com/rotor.beer/ . Takže na nic nečekejte a v pátek doražte ochutnat nová piva od místního pana sládka Matěje Žáby a jeho kolegů!

Dej Bůh štěstí!

 

Oblouk
Chci pivovar

MINIPIVOVARY

„chci svůj vlastní pivovar“
Plus
VSTOUPIT
Svářečka

VÝROBA

„potřebuji to precizně“
Plus
VSTOUPIT
Chci pivovar

MONTÁŽE

„potřebuji to dokončit“
Plus
VSTOUPIT

O NÁS

3+K Kraus s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme od roku 1992. Vyrábíme vlastní pivovarskou technologii, montujeme a dodáváme do celého světa, vytváříme individuální technologické projekty a spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými firmami v oboru.

Záleží nám především na kvalitě, a proto u nás nehledejte co nejlevnější řešení, ale to správné řešení. Jako naše dodavatele si vybíráme převážně osvědčené české firmy, které nám jsou sympatické. Razíme heslo, že pokud něco děláme, děláme to tak, jako bychom to zhotovovali pro sebe. 

Mezi vodami 1560/33, objekt CHIRANA
Praha 4 Modřany, 14300

m.kraus@minipivovarykraus.cz
+420 733 520 357

Top