Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Facebook Instagram Zavřít
DOMŮ
O NÁS
NOVINKY
KONTAKT

Otevírání pivovaru Domažlice!

25.8.2020

27. 07. 2020
Domažlický pivovar


Otevírá se nový Domažlický pivovar, kde se představí naše 10 hl varní souprava v měděné variantě. Kromě zmíněné výroby a dodávky varny jsme si ji také sami namontovali a to včetně přilehlého teplovodního hospodářství a jejího nejbližšího okolí. Pivovaru tímto přejeme hodně úspěchů a hlavně spoustu spokojených zákazníků.

 

 

Pivovar má zařízení a aktualizovaný fb profil: https:/https://www.facebook.com/PivovarDomazlice . Takže pokud se chcete dozvědět více zajímavých informací, určitě se podívejte.

Oblouk
Chci pivovar

MINIPIVOVARY

„chci svůj vlastní pivovar“
Plus
VSTOUPIT
Svářečka

VÝROBA

„potřebuji to precizně“
Plus
VSTOUPIT
Chci pivovar

MONTÁŽE

„potřebuji to dokončit“
Plus
VSTOUPIT

O NÁS

3+K Kraus s.r.o. je rodinná firma s dlouholetou tradicí. Na trhu působíme od roku 1992. Vyrábíme vlastní pivovarskou technologii, montujeme a dodáváme do celého světa, vytváříme individuální technologické projekty a spolupracujeme s nejvýznamnějšími evropskými firmami v oboru.

Záleží nám především na kvalitě, a proto u nás nehledejte co nejlevnější řešení, ale to správné řešení. Jako naše dodavatele si vybíráme převážně osvědčené české firmy, které nám jsou sympatické. Razíme heslo, že pokud něco děláme, děláme to tak, jako bychom to zhotovovali pro sebe. 

Mezi vodami 1560/33, objekt CHIRANA
Praha 4 Modřany, 14300

m.kraus@minipivovarykraus.cz
+420 733 520 357

Top